درگذشت شهادت گونه جمعی از دریادلان هموطن در حادثه تلخ ، دردناک و غم انگیز کشتی سانچی را به ملت ایران و خانواده های داغدیده این عزیزان تسلیت باد .
مدیر عامل

ساعت
آب و هوا
شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦
اوقات شرعی
صدور پروانه و پایانکار در سازمان

مراحل صدور پروانه توسط سازمان

پس از تشکیل پرونده فنی و ارائه گزارش توسط کارشناس سازمان و اظهارنظر در مورد طرح (تصویبی یا پیشنهادی) چنانچه نیاز به خط پروژه و استعلام از مشاور داشته باشد اقدامات لازم در این خصوص صورت گرفته سپس برحسب تقاضا ، توافقنامه تنظیم و به کمیسیون ماده پنج ارسال می گردد که پس از تصویب در کمیسیون و اخذ استعلام های مربوطه فرم دستور تهیه نقشه صادر می گردد که پس از ارائه نقشه های مصوب از نظام مهندسی ساختمان و استعلام های مربوطه و اخذ هزینه عوارض صدرپروانه ، پروانه ساختمانی صادر می گردد.

مراحل صدور پایانکار توسط سازمان

متقاضی ضمن ارائه نقشه های ازبیلت و گزارش مهندس ناظر درخواست صدور پایانکار می نماید که توسط کارشناس و نقشه بردار سازمان بررسی و چنانچه تخلف ساختمانی داشته باشد پرونده ماده صد تشکیل و به کمیسیون ارسال می گردد و پس از اخذ رأی ماده صد نسبت به آن اقدام و سپس هزینه های مربوطه ( جریمه و پذیره ) اخذ می گردد . و پس از ارائه شناسنامه فنی ملکی از سازمان نظام مهندسی توسط متقاضی و اخذ استعلام های مربوطه بلامانع  واحد های مرتبط پایانکار صادر می گردد.

رهبر
سخن روز

مقام معظم رهبری

سال 1396 را سال اقتصاد مقاومتی : تولید اشتغال  نام نهادند

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 286 | بازدید امروز : 17 | کل بازدید : 33883 | بازدیدکنندگان آنلاين : 3 | زمان بازدید : 0/2500