به وب سایت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمانشاه خوش آمدید
مدیر عامل

ریاست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمانشاه
ساعت
آب و هوا
شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧
اوقات شرعی
اخبار > فروش سر قفلی واحدهای تجاری در خیابان مدرس


  چاپ        ارسال به دوست

فروش سر قفلی واحدهای تجاری در خیابان مدرس


 

« آگهی مزایده  »

« فروش سرقفلی واحدهای تجاری در خیابان مدرس »

سازمان بهسازی و نوسازی شهرکرمانشاه باستناد مصوبه مورخ 30/2/95 هیأت مدیره سازمان در نظر دارد املاك مشروحه ذيل را از طريق مزايده عمومي واگذار نمايد. متقاضیان ميتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اسناد مزایده به مدت دو هفته از تاریخ درج آگهی نوبت دوم در ساعات اداری به سازمان بهسازي و نوسازي شهر كرمانشاه واقع در  خیابان مدرس خیابان حاج آخوند مراجعه و يا با شماره تلفن 37274638 تماس حاصل نمایند .

شرایط شركت در مزايده :

1-    ثمن معامله بصورت نقدی و یا در سه قسط مساوی (حداکثر در شش ماه) می بایست به حساب سازمان واریز گردد و تا تسویه کامل ، واحدهای تجاری قابل تحویل نمی باشند.

2-    پرداخت هزينه كارشناسي انجام شده توسط كارشناس رسمي دادگستري و درج آگهي و كليه هزينه هاي نقل و انتقال به عهده برنده مزايده مي باشد.

3-     سازمان بهسازی و نوسازی شهرکرمانشاه در رد و يا قبول پيشنهادات مختار است.

4-    متقاضيان مؤظفند فيش نقدي در وجه سازمان بهسازي و نوسازي شهر كرمانشاه به شماره حساب شماره 100810416254 بانک شهر به نام سازمان بهسازی و نوسازی به مبلغ 5% مبلغ پايه كارشناسي به عنوان سپرده شركت در مزايده را در پاكت (الف) و همچنين تصویر مدارک هویتی ، شرایط و فرم شركت در مزايده را به صورت خوانا و بدون قلم خوردگي تكميل و در پاكت(ج) و هر دو پاكت را با هم در پاکت محافظ  قرارداده و تا تاريخ دو هفته بعد از انتشار آگهي نوبت دوم لاك و مهر شده تحويل دبيرخانه حراست سازمان بهسازی و نوسازی واقع در خیابان مدرس خیابان حاج آخوند نموده و رسيد دريافت نمايند.

5-    ذكر جمله مربوط به مزايده فروش سرقفلی املاك تجاری در خیابان مدرس با مشخصات كامل متقاضي و تلفن تماس (ثابت و همراه) بر روي پاكت با ذکر آدرس و موقعیت فعلی خریدار الزامي است .ضمناً پيشنهادات فاقد سپرده و يا مخدوش و مبهم و مشروط از درجه اعتبار ساقط است.

6-    متقاضي كه به عنوان برنده اول اعلام خواهد شد موظف است بهاي كل ملک و یا قسط اول آن را (طبق بند یک ) حداكثر ظرف مدت هفت روز كاري از تاريخ اعلام به حساب ذكر شده در بند 4  به نام سازمان واريز نمايند.

7-    سپرده نفرات اول تا سوم تا تاريخ انعقاد قرارداد ضبط و مابقي نفرات بعد از اعلام برنده آزاد خواهد شد، هرگاه برنده مزايده از انجام معامله در مهلت مقرر منصرف شود و يا خودداري نمايد سپرده وي به نفع سازمان ضبط و معامله با نفرات بعدي انجام خواهد شد در صورتي كه برندگان دوم وسوم نيز ظرف مهلت قانوني پس از ابلاغ حاضر به انجام معامله نشوند سپرده آنان نيز به نفع سازمان ضبط مي گردد.

8-     پيشنهادات واصله 48 ساعت پس از آخرين مهلت داده شده در كميسيون عالی معاملات سازمان بازگشايي خواهد شد.١٧:١٩ - 1396/04/07    /    شماره : ٦٩٥٢    /    تعداد نمایش : ٢١٧خروج
رهبر
سخن روز

مقام معظم رهبری

سال 1397 را سال حمایت از کالای ایرانی  نام نهادند

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 11882 | بازدید امروز : 25 | کل بازدید : 44534 | بازدیدکنندگان آنلاين : 2 | زمان بازدید : 0/5781