به وب سایت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمانشاه خوش آمدید
مدیر عامل

ریاست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمانشاه
ساعت
آب و هوا
دوشنبه ٠٤ تير ١٣٩٧
اوقات شرعی
اخبار > برگزاری جلسه تعیین تکلیف ساخت پارکینگ طبقاتی در خیابان حاج محمد تقی اصفهانی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه تعیین تکلیف ساخت پارکینگ طبقاتی در خیابان حاج محمد تقی اصفهانی

به گزارش روابط عمومی سازمان ، جلسه تعیین تکلیف 23 پلاک از منازل مسکونی خیابان حاج محمد تقی اصفهانی کوی معمار مخصوص  در سالن جلسات سازمان بهسازی و نوسازی با حضور شهردار کرمانشاه ، مهندس احسانی  رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر  ، مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی و اهالی این محل برگزار گردید .

مهندس رضایی شهردار کرمانشاه در این جلسه با تاکید بر اینکه  هدف شهرداری جلب رضایت مردم به ویژه اهالی این منطقه  است گفت : بر طبق مصوبه شورای ترافیک   جهت کاستن  از بار ترافیکی  پارکینگ شهرداری ساخت پارکینگهای طبقاتی در این منطقه از اولویت های کاری شهرداری است .

وی افزود : در این منطقه  ساخت پروژه  تجاری نخواهیم داشت بلکه جهت رفاه حال مردم ساخت پارکینگ طبقاتی برای شهرداری  اولویت دارد اما تبدیل منازل این خیابان به پارکینگ باید با حفظ منافع مردم همراه باشد و نمی خواهیم کسی در این فرایند لطمه بخورد و قطعاً قیمتهای پیشنهادی با توافق مالکین انجام خواهد گرفت .

مهندس رضایی ادامه داد : شهرداری کرمانشاه  ماهانه 14 میلیارد تومان هزینه می کند که شهر را با وضعیت موجود حفظ کند و تمام تلاش خود را جهت رضایت شهروندان به کار بسته ایم  و قطعاً ساخت  پارکینگ طبقاتی که نیاز مبرم شهر است در راستای  جلب رضایت شهروندان است .

مهندس احسانی عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه نیز گفت : موفقیت کارها و پروژه های شهرداری بدون کمک مردم امکان پذیر نیست و این پروژه نیز در کاهش بار ترافیکی پارکینگ شهرداری موثر خواهد بود .

وی افزود : همه ما شهروندان این شهر هستیم و باید در قبال شهر احساس مسئولیت  داشته باشیم زیرا رفع مشکلات همدلی و کمک مردم را می خواهد .

مهندس وزیری نیز گفت : مقرر گردید 23 پلاک از خیابان  حاج محمد تقی اصفهانی به پارکینگ طبقاتی تبدیل شود که  در مرحله  اول با 15 پلاک شروع خواهیم کرد که این جلسه نیز در راستای توافقات با پلاکها انجام گرفته است


 
١٣:٠١ - 1396/10/12    /    شماره : ٧٤٨٣    /    تعداد نمایش : ٨٩خروج
رهبر
سخن روز

مقام معظم رهبری

سال 1397 را سال حمایت از کالای ایرانی  نام نهادند

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 11561 | بازدید امروز : 32 | کل بازدید : 43469 | بازدیدکنندگان آنلاين : 5 | زمان بازدید : 0/2344